Aktuálně

V březnu 2018 jsme společně s Laure Szymanowicz z Francie spustili dva hudební blogy:

KALYSSE’S MUSIC

Snímek obrazovky 2018-03-18 v 13.48.33

KALYSSE’S PATCHWORK


Je to již téměř jeden rok, co jsem ukončil spolupráci a RADIO KAOS CARIBOU. A nebyl jsem sám, kdo opustil tento dobrovolný projekt. Důvody byly jednoduché. Pokud pro někoho pracujete zdarma, nemůže vás zavalit prací, která vás zbaví veškerého volného času a kdy se k vám začne šéf chovat jako k zaměstnanci. Dobrovolnost ano, ale s rozumem.

Dalším důvodem bylo chování šéfa vůči dalším hudebním selektorům tohoto rádia. Ukázalo se, že pod pozlátkem a sladkými řečmi je svět plný zášti a nenávisti, pokud si dovolíte trvat na tom, že si chcete zachovat i vlastní osobní život a mít občas volno. Někdo odešel dobrovolně, jiný byl vyhozen. Iluze jsou pryč a jedeme dál.


Potvrzeno! V pondělí 13.3.2017 od 21:00 do 23:00 na RADIO KAOS CARIBOU zahrají výběr českých a slovenských kapel, které většina českých vysílacích médií ignoruje. Další info zde.


TEST pluginu U73b od českých vývojářů z AUDIFIELD na nahrávce akustické kytary. Finální mix následně prošel Mastering Effects Bundle od iZotope. Ke snímání akustické kytary byl použit netradičně filmový mikrofon SENNHEISER ME 66. Nahrávka byla pořízena v obývacím pokoji, tedy v místnosti bez akustických úprav.


Stará nahrávka prohnaná pluginem U73b z AUDIFIELD a Mastering Effects Bundle od iZotope.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s