The Casual – plnokrevný pop z Landcasteru

Landcaster je okresním městem v Pensylvánii s přibližně pětapadesáti tisíci obycatel. Původní název města byl Hickory Town a symbolem města je rudá růže. Proč ta růže? Hledej, šmudlo, třeba na wiki 🙂

A v tomhle okresním zapadákově, o trochu větším než naše Karlovy Vary, žije partička kluků, která si říká THE CASUAL, jmenovitě zpěvák Zach Anderson, bubeník Chris Norton a basák Chris Arcand. Kapelu založil Zach Anderson spolu s Chrisem Nortonem teprve nedávno, v roce 2014. Jak to klukům šlape, si můžete ověřit na jejich EP „Lust“.

Kluci si už zahráli po boku takových partiček jako jsou třeba Panic! At The Disco, Vinyl Theatre, Kingsfoil, Carousel Kings, Chill Moody, Jbre & Dougie Kent, GoGo Morrow a s mnohými dalšími. O rozšíření řad svých fanoušků se snaží propagováním své muziky hlavně na sociálních sítích, kde o nich najdete, bohužel, ale jen velmi strohé informace. Kdyby tak nečinili, tak o nich vím úplný kulový. Stejně jako třeba vy. Ale jsou tu linky na You Tube, SOUNDCLOUD a dalších hudební servery. Tak aspoň něco. Nepředpokládá snad někdo, že by je chtělo hrát nějaké české rádio, že ne?

 

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s