Hurá! Konečně nová hudební kategorie: „SLEPIČÍ VÝVAR“

Ano, tak dlouho jsme čekali, než se to konečně podařilo. Pravděpodobně se nejedná jen o čistě český úkaz, i když by si to určitě mnoho „pravých Čechů“ přálo, jenže… jenže jsou i „praví Němci“, „praví Dánové“ i třeba „praví Rusové“.

Například ti „praví Rusové“ sdružení do aktivistého hnutí „Bezpečné hlavní město“, které založila strana Jednotné Rusko Vladimíra Putina, začnou ode dneška prohledávat moskevská knihkupectví a hledat knihy, které škodí dětem

No a jinde si „ti praví“ zatím vymysleli jinou taškařici. Začali natáčet a umisťovat na You Tube videa vezoucí se na vlně strachu z uprchlíků. Kdybych o tomto podivuhodném fenoménu dneška měl něco napsat, nosil bych dříví do lesa, neb právě vyšel daleko výstižnější článek Simony Knotkové na webu iREPORT.cz s názvem POST SCRIPTUM (57): Česko opět svírá uprchlická krize! Samozvané spasitelky naštěstí našly odvahu promluvit. Doufám, že vás pobaví či přivede k zamyšlení stejně jako mne.

P.S. Jen doufám, že milé dámy neobdrží v říjnu státní vyznamenání od prezidenta republiky. Ten metál se přece nedává za novou hudební kategorii. Nebo snad už ano?

 

Reklamy

One thought on “Hurá! Konečně nová hudební kategorie: „SLEPIČÍ VÝVAR“

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s