Vakcínová válka (dokument + beseda s odborníky)

Vakcínová válka (dokument + beseda s odborníky)

JAK TO VLASTNĚ JE?

Video dokument Vakcínová válka ukazuje frontovou linii mezi establishmentem a farmaceutickým průmyslem na jedné straně a aktivizovanou veřejností na straně druhé.

V PONDĚLÍ NA TOTO TÉMA PROBĚHNE VEŘEJNÁ BESEDA V ČESKÉM ROZHLASE (více informací v pořadu METEOR)

Očkování stále vzbuzuje kontroverzní reakce. Řada lidí se bojí možných vedlejších účinků. Je obava reálná? Jak se na moderní očkovací technologie dívat? Kdo se v tom má vyznat?

Pokud si některou z těchto otázek pokládáte, mohl by vás zaujmout populárně-maučný film s tematikou očkování a vším, co s ním souvisí. Naši přední odborníci vám budou po skončení projekce k dispozici, aby zodpověděli všechny vaše dotazy k tématu. Film vám nabízíme v rámci ozvěn mezinárodního filmofého festivalu Academia Film Olomouc (AFO) v pondělí 17. června od 18:00. Tuto projekci máme povoleno uvést mimořádně si českým dabingem. Bezplatné přihlášky prosíme zasílejte na METEOR@rozhlas.cz.

Omlouváme se zájemcům z dalších krajských studií, projekce se tentokrát koná pouze v budovách Českého rozhlasu v Českých Budějovicích (U Tří lvů 1) a Praze na Vinohradech (Římská 13). Děkujeme za pochopení.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s