BUDU POMÁHAT

Úžasný projekt! Gatuluji!

BUDU POMÁHAT

K založení tohoto webu a později i občanského sdružení nás inspirovali lidé, kteří mají potřebu někomu pomoci, někomu něco věnovat … Je spousta veřejně prospěšných a charitativních organizací s vlastními účty určenými pro finanční pomoc. Ale také jsou lidé, kteří nemají finančních prostředků nazbyt a přesto mají potřebu být prospěšní jiným. Prací, podporou, věcí. My z této činnosti nemáme žádné příjmy. Jen dobrý pocit a velkou radost. Chceme pomoci prací. A to může každý. Pomáháme těm, kteří pomáhají jiným. Pomáháme tím, co umíme. Snažíme se pomoci těm, kteří pomoc potřebují, i těm, kteří pomáhat chtějí.

Na stránkách najdete informace o různých prospěšných a charitativních organizacích zaměřených na pomoc znevýhodněným skupinám obyvatel. O některých jsme natočili a vyrobili krátkou videoprezentaci, kterou jsme následně zcela zdarma věnovali oné organizaci a také ji umístili na tyto stránky. Prezentace obsahuje základní informace, podíváte se organizaci pod pokličku a také se dozvíte, jak můžete pomoci Vy. Podrobnější informace se pak dozvíte přímo u dané organizace. Pokud jste se s organizacemi v neziskovém sektoru ještě nesetkali, video Vám pomůže vytvořit si představu o tom, co neziskovky dělají.

Chcete-li si vyhledat charitativní organizaci, kterou byste rádi podpořili, podle sídla či podle oblasti činnosti, podívejte se na „Neziskovky“. Zde si můžete vyhledat i to, zda některá organizace nepotřebuje zrovna tu věc, která Vám v domácnosti přebývá. A pokud chcete věnovat svůj čas, vězte, že dobrovolnictví je skutečně různorodé a velmi užiteční můžete být i prostým popovídáním si s opuštěným člověkem. Uvidíte, že i Vy budete mít ohromnou radost… Pokud máte konkrétní nabídku pomoci, zveřejněte ji v Burze pomoci.

Jste-li neziskovka, zaregistrujte se, napiště o sobě pár informací, pozvěte nás na vaši akci, zveřejněte svou aktuální potřebu na Burze pomoci. Potřebujete videoprezentaci? Napište nám.

Cílem tohoto webu je vytvořit prostor pro vzájemnou pomoc a podporu na jednom místě, aby každý, kdo má aktuální potřebu pomáhat, nemusel příliš dlouho hledat příležitost 🙂 Naším přáním je, aby si každý řekl: „Já budu pomáhat.“

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s